Členská základna

 

Batěková Silvie     člen
Dvořáček Pavel člen
Fridrich Zdeněk člen, trenér žáků
Fučík Jindřich člen
Gebhart Zdeněk člen, trenér žáků
Gottfriedová Radka člen
Götz František člen
Halačová Monika člen
Havelka Luboš člen
Havel Jan člen, závodník dospělý, trenér
Havlová Drahoslava člen, člen výboru
Chmelík David člen
Chvostek Tomáš člen, měřící skupina, TD
Janka Jiří     člen, předseda, předseda výboru
Janková Edita člen
Kouba Jaroslav člen, závodník Masters A
Kohout Jaromír člen
Konvalina Jiří člen
Körfer Petr člen, měřící skupina
Körferová Denisa člen
Kružíková Hana člen
Merle Barbora člen
Merle Jakub člen
Novotná Věra člen
Nýdlová Simona člen
Panuška  Antonín člen
Petrášek Zdeněk člen
Petrášková Kateřina člen
Račko Miroslav člen, trenér U12, člen výboru
Račková Martina člen
Salač Jiří člen
Salačová Lucie člen, trenér U10,
předseda kontrolní komise
Soukup Karel člen, trenér žáků, TD,  závodník masters A, správce www
Soukupová Milena člen
Šponiarová Pavlína člen
Štípek Jiří člen
Štípková Hana člen
Turoň Jan člen
Vacek Vladimír člen, závodník, dospělý, masters A
Vacek Vladimír člen, trenér juniorů a dospělých, závodník masters B
Vereš Pavel člen
Žifčák Lubomír člen

 

Batěková Sofie závodník, předžáci
Dubšová Denisa závodník, přípravka
Dvořáčková Adéla závodník, žáci
Dvořáčková Beata závodník, žáci
Fučíkovský David     závodník, předžáci
Gebhart Jan závodník, junior
Havelka Daniel závodník, žáci
Hospodářská Anna závodník, žáci
Chmelíková Elen závodník, předžáci
Chmelíková Kateřina závodník, žáci
Chvostek Tomáš závodník, Junior
Janka Daniel  závodník, předžáci
Kouba Daniel     závodník, žáci
Kouba Ondřej     závodník, předžáci 
Kohoutová Natálie závodník, žáci
Konvalina Josef závodník, předžáci
Konvalina Kryštof závodník, žáci
Körfer  Tobiáš závodník, žáci
Körferová Natálie závodník, junioři
Körferová Sabina závodník, předžáci
Kovardinský Kryštof závodník, žáci
Kružíková Anna závodník, předžáci
Kříž Jaroslav závodník, předžáci
Kühnl Adam závodník, žáci
Minařík Adam závodník, žáci
Minařík Matěj závodník, předžáci
Modroková Michaela závodník, žáci
Nevosadová Tereza závodník předžáci
Novotný Adam závodník, žáci
Nýdlová Aneta závodník, předžáci
Panušková Aneta závodník, předžáci
Petrášková Štěpánka závodník, předžáci
Račko Lukáš závodník, předžáci
Račková Alena závodník, předžáci
Salač  Jan závodník, předžáci
Salačová Marie závodník, předžáci
Soukupová Natálie závodník, žáci
Stelner Karel závodník, předžáci
StelnerováDenisa závodník, předžáci
Štípek Petr závodník, junior
Štípková Lucie závodník, žáci
Turoňová Adéla závodník, předžáci
Vereš Pavel závodník, junior
Verešová Šárka závodník, předžáci
Verešová Klára závodník, žáci
Žifčáková Markéta závodník, předžák