Termín konání VH SKB, z. s. je 30. 5. 2021 od 14:00 hodin

08.04.2021 19:09

Ahoj skiklubáčci,

1. termín VH SKB, z. s. je dne 30. 5. 2021 od 14:00 hodin. Valná hromada bude probíhat v souladu s aktuálními protiepidemickými opatřeními Covid 19. Místo konání VH bude s předstihem upřesněn, pokud restrikce neuvolní, zvažována je i varianta uspořádat VH venku. Program VH bude taktéž s předstihem zveřejněn.

2. Výzva všem členům SKB, z.s.: v nadcházející sezóně je v plánu uspořádat 3 letní přípravné kempy. Vyzýváme členy SKB, kteří by měly zájem zorganizovat takový kemp, aby se nahlásili Hance Kružíkové nebo Zdeňkovi Fridrichovi. Nejedná se o organizaci tréninkových jednotek, ale zázemí a struktury jednotlivého kempu. V přiložených dokumentech, které jsou uloženy v sekci pro členy "KEMPY 2021" , jsou bližší informace k jednotlivým kempům, popřípadě se obracet na Zdenka či Hanku.